Już w sobotę 25 czerwca wielkie otwarcie wakacji z RMF FM w Mikołajkach. Będą gwiazdy, konkursy, koncerty! Zaczynamy od wspólnego, żeglarskiego śniadania, a kończymy na wielkiej imprezie! Nie może Was zabraknąć.

Wakacje z RMF FM zaczynają się w Mikołajkach. Znajdziecie nas w strefie specjalnej wzdłuż popularnego deptaka turystycznego! Obok - na molo - będzie też nasza scena, gdzie usłyszycie najlepszą muzykę w wykonaniu gwiazd! Kogo usłyszycie?

  • Stan Zapalny
  • Viki Gabor
  • Oskar Cyms
  • Danzel
  • Gromee & Bryska


A zaczniemy od wielkiego żeglarskiego śniadania z kucharzem Damianem Kordasem.

Ponadto czekają na Was konkursy z cennymi nagrodami, wata cukrowa, Śpiewanie w BYLE CZYM i niezapomniane, muzyczne spotkania z gwiazdami.

Letnie studio RMF FM w Mikołajkach

Relacje z tego niezwykłego wydarzenia przez cały dzień będziecie mogli śledzić na naszej antenie.

Co więcej, od godz. 7:00 będziemy mieli specjalne wydania Faktów RMF FM. Część serwisu będzie prowadzona wprost z naszego letniego studia w Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach. Magdalena Wojtoń i Piotr Bułakowski będą mówić o atrakcjach Mikołajek i bliskiej okolicy.

Nie zabraknie oczywiście rozmów o bezpieczeństwie na wodzie. W Faktach RMF FM gościć będziemy m.in. policyjnych wodniaków i ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Wakacje z RMF FM w Ustce i Niedzicy. Przebojowy Pociąg

12 lipca na plaży w Ustce RMF FM zorganizuje Festiwal Latawców ze spektakularnym pokazem podniebnych konstrukcji, wyborami najpiękniejszego latawca przegotowanego przez słuchacza i występem Darii.

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lamberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

12 sierpnia RMF FM zaprasza na Noc Perseidów na plaży w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Na wszystkich, którzy tego wieczoru przyjdą oglądać spadające gwiazdy, czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów wyjaśniających na żywo, co można zobaczyć na niebie oraz występ Mateusza Ziółko.

RMF FM jest też patronem LOVE Ustka Festival (19-20 sierpnia), w ramach którego wystąpią m.in. Sanah, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Tribbs oraz Bryska. Słuchacze będą mogli wziąć udział też w KISS Record, czyli ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.