W Ustce szykuje się wielkie wydarzenie: już jutro na promenadzie nadmorskiej odsłonimy grającą ławeczkę RMF FM! Zagra ławeczka, zagrają też gwiazdy: Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Bądźcie tam z nami!

Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info: Czas na Ustkę!

Po Oświęcimiu i Olsztynie przyszedł czas na Ustkę! Właśnie do tego nadmorskiego miasta zawitamy w piątek w ramach wielkiej radiowo-telewizyjnej akcji Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info! Do Ustki zaprosił nas Jacek, który w zgłoszeniu napisał m.in.: "Miasto z duszą - zachowało układ... czytaj więcej

Multimedialna ławeczka RMF FM ma 3 metry długości i 1,5 metra wysokości. Będzie można odegrać na niej dżingiel RMF FM - zupełnie jak na cymbałkach. Nieprzypadkowe jest miejsce, w którym stanęła - Ustka to bowiem letnia siedziba RMF FM!

Odsłonięcia ławeczki dokona piosenkarka Ewa Farna, a będzie to tylko jeden z akordów całodniowej imprezy, w czasie której odbędą się m.in. koncerty Farny i Rafała Brzozowskiego. Oprócz nich przewidzieliśmy także liczne zabawy i konkursy dla tych, którzy pojawią się przy nadmorskiej promenadzie. Bądźcie z nami już od godz. 16!

(edbie)