​Antyterroryści ze stołecznej policji włączają się do akcji Szlachetna Paczka! W swoim stylu, w pełnym umundurowaniu i z bronią w ręku szykują prezenty, które trafią do starszej kobiety z województwa łódzkiego i jej wnuka, którego od 12 lat wychowuje sama. W internecie zamieścili nagranie z przygotowań do "akcji".

Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych bandytów, gdy trzeba tak, jak co dzień, jedną zgraną ekipą, ramię w ramię ruszają wesprzeć potrzebujących - pisze o antyterrorystach z Samodzielnego Pododdziału Anterrorystycznego Policji stołeczna policja.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym - jak wyjaśnił nam rzecznik stołecznej policji - widać przygotowania funkcjonariuszy do akcji pod kryptonimem Szlachetna Paczka. Połączono je z ćwiczeniami w jednostce. Nie zabrakło pełnego umundurowania, broni, granatu hukowego i czającego się z tyłu psa.

Antyterroryści przygotowali paczki z darami dla starszej kobiety z województwa łódzkiego i jej 14-letniego wnuka. Babcia sama wychowuje nastolatka od 12 lat. Wiozą mnóstwo prezentów, dobre serca i wiele uśmiechów. Jak zapewniają, do domu wejdą bardzo grzecznie, pukając do drzwi - czytamy na Twitterze stołecznej policji.

To nie jedyna Szlachetna Paczka policjantów. Do akcji włączyli się także funkcjonariusze z Woli i Bemowa. W środę w obecności opiekuna rodziny przekazali szlachetną paczkę 3-letniej Zosi, 8-letniemu Wiktorowi i ich dzielnej mamie z powiatu makowskiego. Rodzina otrzymała artykuły oraz sprzęt znajdujący się na szczegółowej liście potrzeb.

W TVN możecie śledzić serial o Szlachetnych Darczyńcach!

W ostatnim odcinku mogliście poznać "Paczkową historię" Maffashion. Jeśli nie mieliście możliwości zasiąść przed ekranem, zapraszamy na powtórkę: w sobotę, 8 grudnia, o 07:50.

W sobotni wieczór natomiast kolejna odsłona cyklu: bądźcie przed telewizorami o 20:00! Nie dacie rady? Nic straconego: powtórka już dzień później o 07:50.

Na tym nie koniec! Przed Bożym Narodzeniem wyemitowane zostaną jeszcze dwa odcinki tej wyjątkowej serii: 14 grudnia o 20:00 (powtórka: dzień później o 07:50) i 22 grudnia o 20:00 (powtórka: dzień później o 07:50).

Zapraszamy do oglądania!

(e)