Wiadomości o kapitanie piłkarskiej reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo cieszą się największym zainteresowaniem internautów. Ranking najczęściej odwiedzanych profili i informacji piłkarskich przygotował Google. Tuż za graczem Realu w zestawieniu znaleźli się jego klubowy kolega Brazylijczyk Kaka, Anglik Wayne Rooney (Manchester United), Argentyńczyk Lionel Messi (FC Barcelona) i Holender Wesley Sneijder (Inter Mediolan).

Tuż przed rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw świata - w dniu, kiedy trener Holendrów Bert van Marwijk ogłaszał skład swojej drużyny - znaczny procent internautów poszukiwał też informacji o jednym z najlepszych skrzydłowych świata Arjenie Robbenie.

Jego wyjazd do RPA stał pod znakiem zapytania z powodu kontuzji, której doznał w towarzyskim meczu z Węgrami (Holandia wygrała 6:1). Pierwsze prognozy były pesymistyczne - zawodnik miał nie wystąpić w mundialu. Na szczęście dla kibiców "pomarańczowych" uraz Robbena nie okazał się poważny. Mimo to selekcjoner holenderskiej kadry nadal nie podjął decyzji, czy Robben wystąpi jutro w pierwszym spotkaniu przeciw Danii.

Wszystkie informacje na temat piłkarskich mistrzostw świata w RPA znajdziecie w specjalnym raporcie "Mundial 2010" . Na miejscu jest nasz specjalny wysłannik Patryk Serwański. Jego relacje przeczytacie na blogu. Od 11 czerwca do 12 lipca na antenie RMF FM możecie też słuchać Mistrzowskich Faktów Sportowych.