Przez ponad miesiąc bawiliście się z nami, udowadniając sobie i innym, że jesteście futbolowymi ekspertami z prawdziwego zdarzenia! Typowaliście wyniki mundialowych spotkań i odpowiadaliście na nasze pytania. Teraz czas na nagrody!

12 czerwca na RMF24 pojawiły się pierwsze konkursowe pytania: quizowe, sprawdzające Waszą wiedzę, i otwarte - sprawdzające Wasze piłkarskie zaangażowanie i komentatorski dryg. Za każdą poprawną odpowiedź na pytanie quizowe otrzymaliście punkt. Spośród osób, które w ciągu całego mundialu zdobyły największą liczbę punktów, nagrodziliśmy pięć. Także za najciekawsze odpowiedzi na pytania otwarte.

Dla nich przygotowaliśmy mundialowe piłki Brazuca z podpisami Roberta Lewandowskiego!

Oto lista zwycięzców. Skontaktujemy się z Wami jeszcze dziś (wtorek, 15 lipca)

Mundial 2014: "Wygraj Brazucę". Zwycięzcy

ImięMiejscowośćLiczba punktów
IwonaŻyrardów 26
AleksanderKatowice25
KamilRacibórz25
EmiliaStare Kozłowice 25
AndrzejSzczecin25

A oto kilka wybranych przez nas wpisów na pytania otwarte.

Krótko pisz, jak będziesz kibicować swoim faworytom.

Bezsenność zaczyna się od dziś. Hiszpania od zawsze !Loco Kamil
Który piłkarz i/lub która drużyna najbardziej zachwyciły Was w fazie grupowej?

Leo Messi- Przyczajony tygrys, może przestać cały mecz, ale jedną akcją załatwia sprawę, Argentyna rozkręca się z meczu na mecz i na pewno zagra w finale Aleksander
Meksyk pożegnał się z mundialem na 1/8 finału, Kostaryka wywalczyła awans do kolejnej fazy. Bohaterami obu drużyn byli bramkarze: Guillermo Ochoa i Keylor Navas. Którego z nich oceniacie po 4 meczach MŚ lepiej?

Keylor Navas bronił dostępu do bramki każdą częścią ciała, można było odnieść wrażenie, że posiada jakieś niewidzialne "przedłużki" kończyn. Znakomity występ na Mundialu, podpora drużyny a właściwie to zapora chroniąca dostęp do bramki. Moim zdaniem to najlepszy zawodnik drużyny z Kostaryki. Emilia
Która z drużyn grających w ćwierćfinałach negatywnie Cię zaskoczyła? Dlaczego?

Negatywnie zaskoczyła mnie Belgia. Takie gwiazdy, które znajdują się w drużynie Czerwonych Diabłów , powinny pokazać cos więcej w meczu z Argentyna. Liczyłem na co najmniej półfinał w ich wykonaniu. Brakowało fantazji, która była w poprzednich spotkaniach. Andrzej
Co trener Brazylijczyków Luiz Felipe Scolari mógł powiedzieć swoim zawodnikom w przerwie meczu z Niemcami, przy wyniku 0:5?

Panowie nie ma tragedii, Oni mogli to my też możemy! Wychodzimy i niech każdy strzeli po jednej:) Iwona
Opisz krótko, jakie wydarzenie z MŚ 2014 zapamiętasz do końca życia?

Wszyscy grali z "zębem" a niejaki Suarez stadionowy wilkołak to nawet całą szczęką, ten fakt na pewno będę pamiętać Emilia

TOP TEN najlepiej typujących

Równolegle mogliście typować wyniki poszczególnych meczów. Oto ranking słuchaczy i internautów, którzy najtrafniej przewidywali rezultat mundialowych spotkań. Dla Was mamy upominki - gadżety RMF FM.

Obstawianie poszczególnych meczów (do formularza należało wpisać przewidywany wynik po regulaminowym czasie 90 minut) kończyliśmy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem. Za poprawne wskazanie zwycięzcy/remisu dostawaliście punkt. Jeśli zaś dokładnie wytypowaliście wynik, na Wasze konto wędrowało trzy punkty.

Mundial 2014: Oto dziesięciu najlepiej typujących


Imię
MiejscowośćPunkty
KamilRacibórz56
KrzysztofWieliczka55
RobertSkierniewice48
BeataSzulborze Wielkie46
JanSkierniewice43
RobertSzczecin42
AngelikaTrzemeśnia41
KrzysztofRacibórz40
IwonaŻyrardów40
MikołajWąbrzeźno40