Podobno w Polsce wszyscy znają się na piłce nożnej i polityce. Podobno... Dlatego na RMF 24 dajemy Wam możliwość sprawdzenia swojej wiedzy, ale i intuicji. Weź udział w naszej zabawie i wygraj oficjalną Brazucę z autografem Roberta Lewandowskiego!

Wieki finał MŚ 2014 tuż, tuż! W oczekiwaniu na to najważniejsze piłkarskie rozstrzygnięcie - zgodnie z obietnicą - publikujemy najświeższe rankingi cząstkowe: tych, którzy zdobyli najwięcej punktów za odpowiedzi na pytania quizowe, i tych, którzy najtrafniej typowali wyniki meczów do półfinałów włącznie.

Kolejne zestawienia - końcowe - opublikujemy po wielkim finale. Dobrej zabawy!:-)

Nasza zabawa trwa przez cały mundial. Wyniki ogłosimy po wielkim finale.

Każdego dnia, w którym rozgrywane są spotkania, o godzinie 7 pojawia się na naszej stronie specjalny formularz, a w nim możliwość wytypowania wyników poszczególnych meczów i pytania konkursowe.

Typowanie wyników

Spośród osób, biorących udział w naszej zabawie, stworzymy ranking słuchaczy i internautów najtrafniej typujących wyniki meczów. Najlepsi dołączą do naszych piłkarskich ekspertów i usłyszycie ich na antenie RMF FM!

Obstawianie poszczególnych meczów (do formularza należy wpisać przewidywany wynik po regulaminowym czasie 90 minut) kończymy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem (uzupełnij pola z danymi - imię, nazwisko, e-mail - by system mógł uwzględnić Twój typ).

Odpowiedz na pytania i wygraj niezwykłą piłkę!

Tych, którzy chcą sprawdzić swoją piłkarską wiedzę, zachęcamy do dalszej zabawy. W konkursie można bowiem wygrać oficjalną piłkę Brazucę z autografem Roberta Lewandowskiego!

Waszym zadaniem jest odpowiadanie na dwa rodzaje pytań: quizowe, sprawdzające Waszą wiedzę, i otwarte - sprawdzające Wasze piłkarskie zaangażowanie i komentatorski dryg.

W każdym dniu meczowym o godzinie 7 publikujemy jedno pytanie quizowe - odpowiedzi możecie przesyłać przez 24 godziny od jego pojawienia się. Pierwsze pytanie otwarte pojawiło się na rozpoczęcie mundialu, kolejne - na zakończenie fazy grupowej, po 1/8 finału, po ćwierćfinałach i półfinałach. Ostatniego spodziewajcie się po wielkim finale.

Za każdą poprawną odpowiedź na pytanie quizowe otrzymacie punkt. Spośród osób, które w ciągu całego mundialu zdobędą największą liczbę punktów, nagrodzimy te, które według naszego jury najciekawiej odpowiedzą na pytania otwarte.

Dodatkowo najbardziej oryginalne wpisy będziemy cytować na antenie RMF FM. Może i Twój komentarz usłyszą w Mundialowych Faktach Sportowych miliony słuchaczy?

Zapraszamy do zabawy!