Podczas spotkania z wyborcami w Legnicy Jarosław Kaczyński został zapytany o niedzielny mecz 1/8 finału mistrzostw świata, w którym Polska zmierzy się z Francją. „Jestem pełen wiary” – przyznał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

W niedzielę o godzinie 16 piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Francją w 1/8 finału w mistrzostwach świata w Katarze.

O wynik meczu był pytany na spotkaniu z mieszkańcami Legnicy prezes PiS Jarosław Kaczyński.  Ja bym naprawdę marzył o tym, żeby się powtórzyły czasy, kiedy jesteśmy przynajmniej w tej czwórce tzn. przynajmniej możemy liczyć na czwarte, a może nawet na trzecie miejsce - powiedział.

Trafiliśmy na mistrza świata, ale ja oczywiście jestem pełen wiary - dodał.

Jeśli pojawi się korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze - powiedział Jarosław Kaczyński.

Mecz Polska - Francja rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16. 

Mundial z RMF24

Wszystko o mundialu na stronach rmf24.pl, a także w naszych mediach społecznościowych - na TwitterzeFacebooku Instagramie. Wpiszcie koniecznie #MundialRMF.

Codziennie po godzinie 20 zapraszamy także na nasz specjalny program "Stały fragment gry" z relacjami naszych wysłanników do Kataru. Transmisja na żywo na Stronie Głównej RMF24 i społecznościówkach.