Jose Mourinho komentuje ostatnie kontrowersje, jakie narosły wokół niego i Realu Madryt po przegranym meczu Ligi Mistrzów z Barceloną. Cieszę się wspaniałym zdrowiem, a pozostanie w Realu nabrało po ostatnich zdarzeniach większego sensu niż kiedykolwiek - stwierdził Portugalczyk. O krytyce ze strony Cristiano Ronaldo powiedział: On może mówić to, co chce.

Zobacz również:

Mourinho rozpoczął otwartą wojnę z Barceloną i UEFA po pierwszym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów, w którym Blaugrana wygrała 2:0, a boisko przed czasem opuścił obrońca Królewskich, Pepe. Koszulka Realu jest biała, a ta biel w świetle tego, co ostatnio się stało, ma teraz dużo większe znaczenie. Nie oskarżałem nikogo, zadałem jedynie proste pytanie: dlaczego? - skomentował późniejsze zamieszanie wokół swojej osoby Mourinho.

Hiszpańskie media wypomniały mu także, że nie do końca panuje nad szatnią swojego zespołu. Po meczu z Barceloną Cristiano Ronaldo miał bowiem stwierdzić, że jego trener dobrał złą taktykę na to spotkanie. To opinia Cristiano, a on może mówić to, co chce. Dla mnie to nie jest problemem - bronił siebie i swego podopiecznego Mourinho.