Kolejna osoba wzięła udział w#hot16challenge2 - czyli zbiórce pieniędzy na personel medyczny walczący z epidemią koronawirusa. Ziemowit Gowin, syn Jarosława Gowina, nagrał wulgarną piosenkę o rządach PiS.

Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna. Obywatele rząd - sprawa nierówna. Wirus za oknem, w domu na ulicy. A politycy coraz bardziej dzicy. Ustawami zabijają nasze życie - rapuje Ziemowit Gowin.

Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę. Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela kur*ica - rapuje dalej syn Jarosława Gowina.

Dostaje się też prezydentowi Andrzejowi Dudzie: Nie możesz nawet na kawie wychillować. Bo zaraz będą psy cię pałować. Lepiej się już schować. Nie wychylać głowy. Wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy.

Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra udając piękne pawie. A w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba wszyscy o tym wiemy. Nie oznacza to wcale, że się ugniemy. Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę. Polityczną mogiłę! - tym apelem kończy się #hot16challenge2 Ziemowita Gowina.

Jarosław Gowin, poproszony o komentarz przez Onet, odpowiedział jedynie: "Syn jest dorosły, nie komentuję".