Dobiegł końca poznański Impact’22 – jeden z najbardziej znaczących i prestiżowych kongresów w naszej części kontynentu. Przez dwa dni w stolicy Poznania tysiące ekspertów, naukowców, przedsiębiorców i przedstawicieli administracji rządowej dyskutowało o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską i europejską gospodarką. Gościem specjalnym wydarzenia był profesor Yuval Noah Harar - historyk, filozof, autor wielu bestsellerów dotyczących globalizacji i funkcjonowania ludzi w świecie globalnym.

Innowacje są ważne, ale nie rządzą nimi żadne reguły. Dlatego przed wprowadzeniem innowacji należy dobrze zastanowić się, które z nich będą najkorzystniejsze dla naszej firmy - mówiła Erin Meyer, profesor w INSEAD, międzynarodowej szkole biznesu, podczas kongresu Impact’22.

Co to jest Impact'22?

11-12 maja 2022 r. Poznań i Wielkopolska stały się najjaśniejszym punktem na biznesowej, technologicznej, naukowej i politycznej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas dorocznego kongresu Impact’22 najważniejsi goście z Polski i ze świata dyskutowali na temat tego, jak zmienia się Polska oraz świat i w jaki sposób możemy mieć na to wpływ.

Impact najlepiej ze wszystkich kongresów w regionie wpisuje polską bieżącą dyskusję w światowe trendy i pozwala na lepsze zrozumienie wszystkiego, co się dzieje dookoła.

Gwiazdą dwudniowego kongresu był profesor Yuval Noah Harari, najpopularniejszy i najgłośniejszy na świecie historyk oraz filozof ostatnich kilkunastu lat. Autor bestsellerowych książek tłumaczących świat, autor światowego bestsellera "Sapiens. Od zwierząt do bogów".

RMF na Impact'22

Robert Kubica, Miko Marczyk, Anita Włodarczyk czy Bartosz Zmarzlik - to niektórzy z gości tegorocznego kongresu Impact'22. Wszystkie rozmowy zobaczycie na naszej stronie rmf24.pl.

Wypowiedzi i komentarze z kongresu Impact'22 dostępne TUTAJ.