Przejechaliśmy całą Polskę, odwiedziliśmy 11 miast, by na Wielki Finał dotrzeć - tradycyjnie! - do Krakowa. Właśnie stolica Małopolski była ostatnim przystankiem na trasie naszego żółto-niebieskiego konwoju, a w ręce krakowian trafiło tysiąc Choinek pod Choinkę od RMF FM!

Były Łódź, Wrocław czy Olsztyn - w przeddzień Wigilii przyszedł tradycyjnie czas na Kraków!

Jak donosił reporter RMF FM Marek Wiosło, pierwsi - najwytrwalsi! - choinkowi kolejkowicze pojawili się na Małym Rynku już o godzinie szóstej rano. Wszystko po to, by tuż po jedenastej wybrać spośród tysiąca zielonych drzewek to jedno wymarzone!

Pachnące świerki rozchodziły się jak świeże bułeczki, a zadowoleni krakowianie zdradzili nam, jak je udekorują: Na pewno nie zabraknie bombek, światełek, będą też pierniki, łańcuchy i cukierki. Będzie na bogato!

Oprócz choinek - jak w każdym mieście - mieliśmy dla Was również gwiazdkowe słodkości od Mamby, pierniczkowe gwiazdki od RMF FM i bombki w radiowych, żółto-niebieskich barwach!

11 miast za nami!

Choinkowy konwój RMF FM przemierzał Polskę od 12 grudnia: wystartowaliśmy tradycyjnie na placu Szewczyka w Katowicach. Codziennie zatrzymywaliśmy się w innym mieście, by rozdać Wam w sumie 12 tysięcy bożonarodzeniowych drzewek!

Relacje, filmy i zdjęcia z każdego miasta, w którym pojawiała się żółto-niebieska choinkowa ekipa, znajdziecie TUTAJ! >>>>


Opracowanie: