Sarę James, finalistkę amerykańskiego programu "America's Got Talent" i reprezentantkę Polski podczas Eurowizji dla Dzieci, a także Oskara Cymsa, znanego z takich utworów, jak "My Girl" czy "Daj mi znać" można było spotkać podczas wizyty żółto-niebieskiego konwoju z choinkami. Dziś akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM" zawitała do Bydgoszczy i Inowrocławia, a jutro spotkacie nas w Bytomiu i Krakowie.

W tym roku trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju wiedzie przez 14 miast, które odwiedzimy w ciągu 7 dni. W ramach akcji "Choinka pod choinkę od RMF FM" przygotowaliśmy dla Was setki pachnących lasem drzewek.

Wraz z choinkami mamy dla Was moc atrakcji - m.in. konkursy i zabawy, podczas których otrzymacie aromatyczne pierniczki z logo RMF FM.

Podobnie jak w ubiegłych latach dołączają do nas muzyczne gwiazdy - Cleo, Viki Gabor, Sara James, Blanka, Piotr Kupicha, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł.

W sobotę Bydgoszcz i Inowrocław

W sobotę od godz. 9:00 drzewka rozdawaliśmy w Bydgoszczy. Nasz konwój pojawił się na Placu Wolności. Muzycznie towarzyszył Wam Oskar Cyms.

O 14 pojawiliśmy się natomiast na Rynku w Inowrocławiu. Tam, razem z nami, czekała na was Sara James - finalistka amerykańskiego talent show "America's Got Talent".

W niedzielę zapraszamy do Bytomia i Krakowa

W niedzielę, 18 grudnia z północy Polski wrócimy na południe. Od godz. 9 spotkacie nas na rynku w Bytomiu. Tam rozgrzewać Was będzie muzycznie Piotr Kupicha. 

Na sam finał naszej akcji pojawimy się w Krakowie. Na Placu Szczepańskim od godz. 14 będzie można odbierać pachnące choinki. Oprócz tego na scenie pojawią się dwie muzyczne gwiazdy - CLEO i VIKI GABOR.