Edyta Górniak odwiedziła w szpitalu Ujastek Angelikę, mamę Mai i Lenki, bliźniaczek urodzonych w 33. tygodniu ciąży. Spotkanie z wokalistką było marzeniem 21-letniej Angeliki, która napisała do Edyty wzruszający list. Jak wyglądało to wyjątkowe spotkanie? Widzowie TVP2 będą mieli okazję przekonać się o tym już dziś - w czwartek 15 października, o godz. 17:15, w kolejnym odcinku cyklu dokumentalnego „Moje 600 gramów szczęścia”!

Angelika Urbanik ma 21 lat. Z zawodu jest opiekunką medyczną. W tej chwili zajmuje się bliźniaczkami - Mają i Lenką. Dziewczynki urodziły się w 33. tygodniu ciąży. Tuż po porodzie trafiły do szpitala Ujastek, gdzie przez kilka tygodni toczyły batalię o życie.

Angelika - jak sama przyznaje - jest zafascynowana jest Edytą Górniak i jej twórczością. Utwory piosenkarki wielokrotnie dodawały jej otuchy w trudnych chwilach - zdradza. Dla Angeliki Edyta Górniak jest wzorem kobiety - podziwia ją za siłę, a jednocześnie wrażliwość, szczerość i to, że nie ukrywa swoich emocji. Chciałaby kiedyś podziękować Edycie za to, że jest i że tak bardzo pomogła jej w życiu.

Ekipa cyklu "Moje 600 gramów szczęścia" postanowiła spełnić marzenie Angeliki i przekazać list Edycie Górniak. Jak na wiadomość zareagowała Edyta? Oglądajcie cykl "Moje 600 gramów szczęścia". Emisja na antenie TVP2 codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 w TVP2.