Zima sparaliżowała południowe i centralne regiony Polski. Tutaj publikujemy informacje o utrudnieniach na drogach nadsyłane przez Was na Gorącą Linię RMF FM.

Informacje, zdjęcia i filmy możesz przysyłać na Gorącą Linię: SMS/MMS: 600 700 800, e-mail: fakty@rmf.fm lub za pomocą formularza na stronie www.

Relacja do godziny 20.40.

21.54 DK 63 w miejscowości Wyszowate (woj. warmińsko - mazurskie) została odblokowana.

21.24 Przed chwilą wracałem Al. Włókniarzy od Limanowskiego do Pabianickiej (droga nr 1). Korek sięga od Zgierskiej do Pabianickiej (w kierunku na Gdańsk) - auta stoją! Cała trasa zablokowana. W kierunku na Kraków droga przejezdna i nie ma korka. Na drodze stoją tiry nie mogące ruszyć pod górę (wiadukt koło dworca Kaliska), podobnie na skrzyżowaniu Limanowskiego/Włókniarzy i przy Pojezierskiej - informuje Łukasz Rudnicki.

21.11 Na autostradzie A4 między zjazdami Nysa, Opole, a kolejnym w kierunku Wrocławia tir nie może wyjechać na podjeździe. Autostrada stoi - poinformował Grzesiek.

21.06 Nawet 100 km mogą mieć dwa wielkie drogowe korki na Mazowszu. Od Sochaczewa aż po Grójec zablokowana jest "50" czyli tranzytowa obwodnica Warszawy. Na DK 8 korek zaczyna się tuż za Nadarzynem i ciągnie się aż do Rawy Mazowieckiej - informuje reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

20.50 Tak wyglądało skrzyżowanie ulic Banacha, Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920 r. około godziny 20:05. Sytuacja cały dzień wygląda podobnie. Środek skrzyżowania jest ciągle zajęty przez samochody. Było lepiej, kiedy ruchem kierowała policja, ale to trwało krótko. Klaksony, kłótnie, poślizgi. To nasze dzisiejsze skrzyżowanie - napisał Szymon Gogol.