Ostatnią szansę na polski medal w szermierce miały w czwartek polskie florecistki. Niestety nasza ekipa odpadła w ćwierćfinale z Francją. Kibice chyba najbardziej czekali jednak na mecz polskich siatkarzy. Po ostatniej porażce z Bułgarią biało-czerwoni w pięknym stylu wygrali z Argentyńczykami 3:0.

22:11 - Konrad Czerniak powalczy jutro o medal! Polak był siódmy w półfinale na 100 metrów motylkiem.

20:53 - Radosław Kawęcki był o krok od zdobycia medalu. Niestety, w finale na 200 metrów stylem grzbietowym wywalczył dopiero czwarte miejsce.

20:10 - Po pierwszym, słabszym od poprzednich występie, i drugim znacznie lepszym, reprezentant Polski w żeglarskiej klasie RS-X, Przemysław Miarczyński utrzymał 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

19:23 - Wicemistrzyni świata w windsurfingowej klasie RS:X Zofia Noceti-Klepacka (YKP Warszawa) wygrała dziś dwa wyścigi i po sześciu awansowała na drugie miejsce w olimpijskich regatach, które odbywają się u wybrzeży Weymouth.

19:05 - Co za mecz! Biało-czerwoni pokazali klasę i rozgromili Argentyńczyków 3:0. Zobacz opis tego spotkania

18:15 - W ósmym wyścigu żeglarskim w klasie Star polski duet Mateusz Kusznierewicz - Dominik Życki zajął dziewiąte miejsce z czasem 1:14:43. Reprezentanci Szwecji, Fredrik Loof i Max Salminen, którzy wygrali ten etap uzyskali czas o ponad dwie minuty lepszy.

18:03 - W eliminacjach w sprincie drużynowym reprezentacja Polski w składzie Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Damian Zieliński, zajęła ostatnie miejsce w wyścigu kolarstwa torowego podczas igrzysk olimpijskich w Londynie.

18:02 - Polski reprezentant w żeglarstwie, Piotr Kula, zajął jedenaste miejsce w ósmym wyścigu klasy Finn podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Do zwycięzcy, Hiszpana Rafaela Trujillo Villara stracił ponad półtorej minuty, uzyskując czas 1:00:48.

17:29 - Kajakarka górska Natalia Pacierpnik zajęła siódme miejsce w finale igrzysk olimpijskich w Londynie w konkurencji K1. Zwyciężyła Francuzka Emilie Fer.

17:01 - Nasi kajakarze górscy - Marcin Pochwała i Piotr Szczepański - zajęli dopiero piąte miejsce w finale konkurencji C2.

16:02 - Natalia Pacierpnik uzyskała pierwszy wynik w półfinale kajakarstwa jedynek z czasem 107,79 s., podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Tym samym Polka awansowała do finału.

15:38 - Polskie florecistki w meczu o miejsca 5-8 olimpijskiego turnieju w Londynie pokonały Wielką Brytanię 43:20 i będą walczyć o piątą lokatę z USA.

W drużynie wystąpiły: Sylwia Gruchała, Martyna Synoradzka, Małgorzata Wojtkowiak i Karolina Chlewińska.

15:20 - Daria Pogorzelec przegrała z Węgierką Abigel Joo w walce o awans do pojedynku o brązowym medal w judo podczas igrzysk olimpijskich w Londynie

15:00 - Polska para Piotr Szczepański i Marcin Pochwała uzyskała czwarty wynik w półfinale kajakarstwa dwójek z czasem 109,81 s., podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Tym samym "biało-czerwoni" awansowali do finału.

13:02 - Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) nie dostała się do półfinału 200 m stylem grzbietowym. Polka uzyskała czas 2.14,02 s, który dał jej 29. miejsce. Najszybsza była reprezentantka USA Missy Franklin (2.07,54). Do awansu polskiej pływaczce zabrakło niecałe 3,5 sekundy. W niedzielę Tchórz nie zakwalifikowała się także do finału 100 m tym samym stylem.

12:58 - Drużyna polskich florecistek odpadła z turnieju olimpijskiego w Londynie przegrywając w 1/4 finału z Francją 31:42. W zespole wystąpiły: Sylwia Gruchała (AZS AWF Warszawa), Małgorzata Wojtkowiak i Martyna Synoradzka (obie AZS AWF Poznań).

12:51 - Niestety nasza judoczka Daria Pogorzelec przegrała walkę ćwierćfinałową. Polka będzie miała jeszcze szansę w repasażu. Jeśli zwycięży, będzie miała szansę na brąz.

12:43 - Konrad Czerniak (Wisła Puławy) uzyskał czwarty czas (51,85 s) i awansował do półfinałów wyścigu 100 m stylem motylkowym. Najszybszy był reprezentant Republiki Południowej Afryki Chad le Clos (51,54 s). Polskiego wicemistrza świata z ubiegłego roku wyprzedził także m.in. amerykański multimedalista Michael Phelps (51,72 s). Półfinały zostały zaplanowane na czwartek na godzinę 21:56.

11:47 - Daria Pogorzelec (Wybrzeże Gdańsk) awansowała do 1/8 finału turnieju olimpijskiego judo w kategorii 78 kg. 22-letnia Polka w pierwszej walce w Londynie wygrała przez yuko z reprezentantką Słowenii Anamari Velensek. W pojedynku, którego stawką będzie ćwierćfinał, Pogorzelec zmierzy się o godzinie 12.08 z Niemką Heide Wollert.

11:22 - Kacper Majchrzak z czasem 23,00 s zajął 33. miejsce w eliminacjach do półfinału pływackiego wyścigu na 50 m stylem dowolnym i odpadł z rywalizacji. Najszybszy był reprezentant Trynidadu i Tobago George Richard Bovell (21,77).

10:42To już szósty dzień Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Może dziś nastąpi medalowe przełamanie Polaków. Szanse na krążek mają nasze florecistki i pływak Radosław Kawęcki. Zobacz pełny plan dzisiejszych startów Polaków.