Zawsze w niedzielę sięgam do internetu, by podzielić się z Wami linkami, które uznaję za przebojowe. Tym razem przeboje w ścisłym słowa znaczeniu. Muzyczne.

Nie wdając się w dyskusję o gustach nie mogę nie zauważyć, że teledysk zespołu Weekend ma już ponad 22 miliony odsłon w YouTube. Wśród polskich wykonawców to niezaprzeczalny wyczyn.

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na przeróbkę tej piosenki. Na fali popularności "Ona tańczy dla mnie" popłynął Cezary "Cezik" Nowak. Z wdziękiem dorabiając do niej aranżację nieco jazzującą.

I to dowód, że melodia to podstawa, ale opakowanie i wykonanie czynią styl. Słuchając "Ona tańczy dla mnie" (w którymkolwiek wykonaniu) zerknijcie na szaleństwo jakie trwa w wielkim sklepie internetowym Amazon przed świętami. Przyznam, że takich ujęć trudno było mi się spodziewać:

Na koniec nieco złośliwy wybór katastrof, jakie zdaniem autorów reklamówek w telezakupach zdarzają się nam w codziennym życiu.

Nasze codzienne katastrofy

Przy okazji przekonujemy się, że animowane obrazki gif, które towarzyszyły narodzinom Internetu, nigdy nie przeminą. Wciąż ktoś znajduje dla nich zastosowanie. Mniej lub bardziej poważne.