Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym 16-letnia Adele, obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, śpiewa akompaniując sobie na gitarze akustycznej. Film został ujawniony przez portal internetowy gazety "The Sun", a zdjęcia pochodząc z czasów, gdy Adele uczęszczała do szkoły BRIT School for Performing Arts and Technology.

Na filmie widać, jak 16-letnia Adele śpiewa piosenkę "Daydreamer", która trafiła później na debiutancki album wokalistki zatytułowany "19". Autorem nagrania wideo jest Allan Rose, szkolny kolega wokalistki. Od początku było wiadomo, że stanie się wielką gwiazdą. Niektóre osoby w naszej szkole były stopień wyżej niż cała reszta. Adele była właśnie jedną z takich osób - komentuje Rose na łamach "The Sun".

Szkolny kolega artystki przyznał również, że sukces nie zawrócił Adele w głowie. Bez dwóch zdań trzeźwo podchodzi do życia - zaznacza rozmówca tabloidu. W szkole była wesołą dziewczyną z poczuciem humoru, która była lubiana przez innych uczniów. Wszyscy jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy okazję być w jednej szkole z tak utalentowaną osobą - dodał kolega piosenkarki.

Adele to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek świata. Porównuje się ją do Amy Whinehouse i Duffy. Jej album "21" kupiło kilkanaście milionów osób na całym świecie. W tym roku zgarnęła 6 statuetek Grammy oraz nagrodę BRIT.

Zobacz 16-letnią Adele: