Czarnoskóra gwiazda rhythm and bluesa Erykah Badu zrobiła striptiz w Dallas w Teksasie, w miejscu, gdzie w 1963 roku zamordowano prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Artystka zrobiła to podczas kręcenia wideoklipu do piosenki "Window Seat".

Na krótkim wideoklipie, sfilmowanym w jednym ujęciu, Badu wysiada z białego samochodu Lincoln Continental z 1965 roku, idzie wzdłuż ulicy, którą ponad 46 lat temu jechała limuzyna z Kennedym, po czym w marszu zdejmuje z siebie ubranie. Na końcu pada naga na chodnik koło miejsca na jezdni, gdzie prezydent został zastrzelony.

Widok rozbierającej się kobiety wywołał szok wśród przechodniów będących świadkami striptizu. Słychać było okrzyki: Co robisz?, To miejsce publiczne!, Jak ci nie wstyd?, itp. Konserwatywna telewizja Fox News potępiła piosenkarkę w ostrych słowach - spikerka Megyn Kelly nazwała ją "idiotką" i "debilką".

Policja oświadczyła, że nie oskarży Badu o nieprzyzwoite obnażenie się w miejscu publicznym, jeśli ktoś nie złoży formalnej skargi w tej sprawie.