Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor zaskoczyła fanów i media informacją o ślubie. Artystka wczoraj na swoim blogu napisała, że dziś, w dzień swoich 45. urodzin, wyjdzie za mąż za Barry'ego Herridge'a.

Co ciekawe, jeszcze kilka miesięcy temu O'Connor opisała trudy bycia singielką w jednej z irlandzkich gazet, w której publikuje swoje artykuły. Dlatego wczorajsze oświadczenie piosenkarki wzbudziło trochę zamieszania w mediach.

Z niewysłowioną radością ja i mój ukochany chłopak Barry Herridge weźmiemy jutro ślub, który odbędzie się w "nieznanym miejscu". Będzie to dla mnie ceremonia jak z marzeń - napisała Sinead O'Connor.

Wokalistka zdradziła również, że na jej oficjalnej stronie internetowej pojawią się ślubne fotografie. Opublikuję jedno lub dwa zdjęcia tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Jestem bardzo szczęśliwą dziewczyną - dopisała artystka.

Jak informuje gazeta "Irish Independent", szczęśliwy pan młody, Barry Herridge, pracuje w ośrodku pomagającym uzależnionym dzieciom i młodzieży.

To będzie czwarty ślub Sinead O'Connor. Wcześniej wokalistka była oficjalnie związana z producentem muzycznym Johnem Reynoldem, dziennikarzem Nicholasem Sommerladem i muzykiem Stevem Cooneyem.