LFO2016 uzupełnia line-up o popularnych DJ-ów i rockowy kwartet z Londynu – do grona artystów 7. edycji festiwalu dołączają Gromee, ADHD oraz Electric Pyramid. W sprzedaży są już także bilety na specjalne festiwalowe pociągi z Krakowa i Katowic!

Gromee wraca na LFO po świetnie przyjętym występie z ub. roku. Krakowski producent i DJ pojawi się na scenie w sobotę, 18 czerwca. Jego zeszłoroczny hit "Follow You" ma już prawie 2,5 miliona wyświetleń na YouTube! Zakochany w muzyce house artysta współpracował z wieloma wybitnymi muzykami, takimi jak Andreas Moe (znany z produkcji Tiesto) czy WurlD (tworzący z Timbalandem).

DJ ADHD, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie klubowej, wystąpi na LFO dzień później - w niedzielę 19 czerwca. Jako dziennikarz radiowy od lat związany jest z RMF Maxxx, gdzie współprowadzi "Hop Bęc In The Mix". Na Life Festival Oświęcim gościł już w 2013 roku. Na scenie będzie mu towarzyszyć rewelacyjna wokalistka Kasia Malenda, która zachwyciła jurorów The Voice Of Poland.

Londyński kwartet rockowy Electric Pyramid właśnie stoi u progu wielkiej kariery. Muzycy zostali wybrani przez legendarną grupę Queen jako support podczas obecnej trasy koncertowej. Wkrótce na rynku pojawi się ich najnowszy singiel "1989". Na LFO zagrają w niedzielę, 19 czerwca.

W tym roku na festiwalu pojawi się również długo oczekiwany Red Bull Tour Bus. Już wkrótce poznamy skład artystów, którzy rozgrzeją festiwalową publiczność z dachu słynnego już w całej Polsce autobusu.

To nie koniec świetnych informacji. Specjalnie dla publiczności LFO2016 uruchomiliśmy pociągi festiwalowe na tarasach Kraków-Oświęcim-KrakówKatowice-Oświęcim-Katowice. Dzięki nim łatwiej będzie na czas dotrzeć na koncerty, a przede wszystkim wrócić do domu po zakończeniu każdego z festiwalowych dni.

Bilety na przejazdy w sobotę i niedzielę można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony www.eventim.pl.

Gwiazdami koncertów na stadionie MOSiR (18-19 czerwca) będą Queen+Adam Lambert i Elton John, zagrają także John Newman, Perfect, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway i wielu innych wykonawców.

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu dostępne na stronie internetowej www.lifefestival.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/LifeFestivalOswiecim.

(mn)