1 sierpnia 2012 w Warszawie na Stadionie Narodowym zaśpiewa Madonna. Będzie to już drugi występ Królowej Popu w Polsce. Koncert w Polsce jest częścią "The Madonna 2012 World Tour", który rozpocznie się 29 maja w Tel Awiwie.

W trakcie trasy "The Madonna 2012 World Tour" Madonna zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlinu oraz - 1 sierpnia - do Warszawy. Bilety na koncert trafią do sprzedaży od 17 lutego. Będą kosztować od 149 zł do 1171 zł.

Już dziś możemy spodziewać się show, który zelektryzuje stadion - z tego w końcu słynie Madonna. Jej koncerty to najdroższe i najbardziej ekskluzywne oprawy wizualne muzyki w świecie popu. Osobowość piosenkarki gwarantuje energię i witalność na scenie.

Wystarczy przypomnieć sobie kontrowersyjne obrazy z trasy "Confession on the dance floor", czy podróż przez historię muzyki popularnej, którą prezentowała w czasie ostatniej trasy "Sticky and sweet" z ogromną różową landrynką na początku wielkiego show.

Królowa pop na Bemowie

Madonna pierwszy raz wystąpiła w Polsce 15 sierpnia 2009 roku. Zaśpiewała wtedy na Bemowie. Dwugodzinne widowisko podziwiało 80 tysięcy osób. Na początek Madonna zaserwowała miks swoich teledysków. Potem zabrzmiało "Candy shop". Fani oszaleli, a emocje sięgnęły zenitu, kiedy padło Hello Warsaw. Madonna zaśpiewała najbardziej znane i najbardziej charakterystyczne piosenki: "Music", "Rain" i "La Isla Bonita". W czasie "Holiday" Madonna oddała hołd Michaelowi Jacksonowi i jego "Billy Jean".

Premiera nowej płyty Madonny już 26 marca

Zanim Madonna przyjedzie do Polski, w naszych sklepach ukaże się jej najnowsza płyta. Premiera zapowiadana jest na 26 marca. W RMF FM już w piątek 2 lutego mogliście usłyszeć premierę nowego singla Królowej Popu "Give Me All Your Luvin". Singiel promuje dwunasty krążek w karierze artystki - "MDNA".