Odważna suknia piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez była najczęściej komentowaną kreacją po niedzielnej gali rozdania Oscarów. Internet aż huczał od informacji, że piękna Latynoska niechcący pokazała pierś.

Jennifer LopezCameron Diaz wręczyły Oscara za "najlepsze kostiumy i charakteryzację". To jednak nie zwycięzca tej kategorii (Mark Bridges za film "Artysta"), a dekolt Lopez znalazł się w centrum uwagi. Ponoć przez moment gwiazda niechcący pokazała pierś!

Plotka o wpadce piosenkarki na gali rozdania Oscarów szybko trafiła do internetu, a Twitter huczał od domysłów, co tak naprawdę wydarzyło się w hali Highland Center w Los Angeles. Wreszcie o rzekomym skandalu wypowiedziała się stylistka Lopez - Mariel Haenn. To ona przekonała gwiazdę, by założyła kreację Zuhaira Murada i zaręcza, że nie doszło do "awarii garderoby".

Suknia leżała na niej perfekcyjnie, co do cala. Właśnie dlatego wydawało się, że odsłania zbyt wiele - powiedziała Mariel Haenn w rozmowie z serwisem People.com. Goła pierś Jennifer Lopez to pobożne życzenie tych, którzy o tym plotkowali - dodała ze śmiechem.