Jak podaje portal Hollywoodlive.com Jennifer Aniston jest bardzo zażenowana tym, że media nieustannie mieszają jej życie z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Aktorka jest zmęczona ciągłymi porównaniami do Angeliny i podejrzeniami o mieszanie w ich związku.

W marcowym wydaniu magazynu "InStyle" na okładce pojawi się Jennifer Aniston, która dziennikarzom gazety udzieliła ekskluzywnego wywiadu. Aktorka opowiedziała o rozstaniu z jej exmężem Bradem Pittem i irytacji, którą nieustannie czuje z powodu spekulacji mediów.

Irytuje mnie to, że ciągle jestem w wojennym trójkącie z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. To jest historia nie schodząca z nagłówków - historia, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Jennifer Aniston rozstała się z Bradem Pittem w 2005 roku. Przyczyną rozpadu ich małżeństwa był prawdopodobnie romans Pitta z Angeliną Jolie, który rozpoczął się podczas kręcenia filmu Mr. & Mrs. Smith. Obecnie Brad i Angelina wychowują razem sześcioro dzieci - trójkę biologicznych i trójkę adoptowanych. Natomiasta Jennifer Aniston od czasu rozstania z Pittem szukała szczęścia w kilku związkach.