​Kilka dni po ogłoszeniu, że członkowie Monty Pythona znów razem wystąpią na scenie, już ustalono cztery nowe terminy przedstawień. Powodem decyzji jest fakt, że bilety na ich pierwszy po 30 latach występ sprzedano... w 44 sekundy!

Rzecznik prasowy zespołu powiedział, że na spektakl, który odbędzie się 1 lipca, bilety zostały wyprzedane dokładnie w 43,5 sekundy.

Wejściówki można było kupić za pośrednictwem strony internetowej. Kilka minut po zakończeniu sprzedaży można było znaleźć bilety na portalach służących do ich odsprzedawania. Cena wejściówek sięgała 3 tys. funtów za pojedynczy bilet.

Ostatni raz słynni Brytyjczycy wystąpili na scenie ponad 30 lat temu. Nie jest tajemnicą, że panowie nie przepadają za sobą, ale według doniesień za wspólny występ a możliwe, że również i film, otrzymają co najmniej milion funtów każdy. Wciąż nie wiadomo, jaki materiał pokażą artyści. Jak mówił jednak John Cleese na konferencji prasowej, z pewnością pojawi się jednak kultowy skecz pt. "Martwa papuga".