Kilka kilometrów ma korek na autostradowej obwodnicy Krakowa od strony Rzeszowa w kierunku Katowic. Sznur aut stoi między węzłami Wielickim i Zakopiańskim – alarmujecie nas na Gorącą Linię RMF FM. Problemy mogą potrwać do godz. 23.

Jak usłyszeliśmy od policjantów - przyczyna to przygotowanie do prac drogowych - trwa rozstawianie barier. Zamiast trzema pasami, przejedziecie teraz tylko jednym.

Teraz podejrzewam, że będzie tylko gorzej. Rano można było jeszcze przejechać, teraz ludzie zaczęli się nawet cofać pasem awaryjnym. Tam jest Armagedon, a nie ma ani jednego robotnika - powiedział nam pan Jarosław, który jechał w przeciwnym kierunku.

Zero informacji na znakach drogowych, ludzie cofają na autostradzie, jest wielkie zamieszanie - relacjonował nam z kolei pan Kamil.

Kierowcy powinni na węźle Wielickim zjeżdżać na centrum, jechać do ulicy Zakopiańskiej przez centrum i wjechać z powrotem na autostradę na węźle Zakopiańskim.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mpw)