Szczecińska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie kazirodczego związku, z którego urodziło się dziecko - obecnie sześcioletnie. Ojciec z pełnoletnią córką mógł współżyć od 10 lat.

Według zebranych przez policję i śledczych materiałów, córka 60- letniego mężczyzny dobrowolnie zgodziła się na współżycie. W tej sprawie dwóm osobom przedstawiono zarzuty, przy czym jedna jest tymczasowo aresztowana. Z ustaleń śledztwa wynika, że w tej sprawie nie było przemocy i zarzut kazirodztwa mają obie osoby żyjące w tym związku - wyjaśniła reporterowi RMF FM Małgorzata Wojciechowicz, rzecznik szczecińskiej prokuratury.

Sam oskarżony przyznał się, że uprawiał seks ze swoją córką. Biegli orzekli, że był świadomy swoich czynów. Cała sprawa prawdopodobnie nie wyszłaby na jaw, gdyby nie zeznania rodziny. Horror ujawniła jedna z sióstr 18-latki. Dziewczyna nie mogła dalej bezczynnie przyglądać się temu, co dzieje się w sypialni ojca. Poszła na policję i o wszystkim opowiedziała. O sprawie dobrze wiedzieli sąsiedzi, ale nie zrobili nic, aby pomóc rodzinie.