Mężczyzna podejrzewany o zaatakowanie nożem 27-latka w dzielnicy Jaroty w Olsztynie został zatrzymany. Ugodzony nożem młody mężczyzna zmarł po kilku dniach w szpitalu.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Rafał Prokopczyk poinformował, że "zatrzymano nożownika". Według przekazanych informacji jest to 32-latek.

Policja nie podaje na razie szczegółów sprawy. Funkcjonariusze podziękowali "wszystkim zaangażowanym w poszukiwanie sprawcy".

27-letni mężczyzna został zaatakowany nożem przed tygodniem, w nocy z soboty na niedzielę. Zmarł po kilku dniach w szpitalu.

O ataku nożownika w dzielnicy Jaroty w Olsztynie poinformowała opinię publiczną rodzina ofiary, która za pośrednictwem mediów społecznościowych apelowała do świadków zdarzenia o pomoc w namierzeniu i zatrzymaniu nożownika. 

Po kilku dniach do apelu rodziny dołączyła policja, która upubliczniła nagrania z monitoringów i prosiła o pomoc w dotarciu do nagranych osób. Na razie policja nie informuje, jaki związek z zabójstwem miały upublicznione nagrania.