Ogromne utrudnienia czekają na kierowców jadących obwodnicą Olsztyna w kierunku Ostródy. Samochód osobowy uderzył w bariery a następnie zderzył się z kolejnymi 5 osobówkami.

Do zderzenia co najmniej kilku samochodów doszło na drodze S16 na wysokości węzła Pieczewo. Na tym odcinku obwodnicy Olsztyna samochód osobowy wypadł ze swojego pasa, uderzył w bariery a następnie zderzył się z kolejnymi kilkoma samochodami osobowymi.

Policja nie podaje informacji o poszkodowanych, jednak jeden pas w jezdni w kierunku Ostródy jest całkowicie zablokowany. Pojazd osobowy wypadł z pasa jezdni i uderzył w bariery po czym zderzył się z 5 pojazdami osobowymi.

To najgroźniejszy z wypadków. Na odcinku obwodnicy Olsztyna między węzłami Pieczewo i Olsztyn Wschód doszło w sumie do pięciu zdarzeń drogowych, w których brało udział co najmniej 10 samochodów.

Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Kolizje i wypadki wydarzyły się na nitkach obwodnicy w obu kierunkach.

Policja w miejscach zdarzeń wprowadziła ruch wahadłowy. Warunki drogowe na Warmii i Mazurach są bardzo trudne z powodu panującej tam gołoledzi i lokalnego oblodzenia dróg.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.