Jak wakacje spędzają gwiazdy showbiznesu? Dziennikarze RMF FM przyglądają się czy znani z pierwszych stron gazet odpoczywają jawnie, czy może za wszelką cenę starają się zniknąć i zaszyć z dala od wścibskich fleszy.

Polskie gwiazdy dzielą się na dwie konstelacje od siebie zupełnie niezależne. Gwiazdy muzyczne mają teraz złote żniwa, jeżdżą po całym kraju z koncertami, a że terminy są napięte, to i nie ma czasu na skosztowanie rock&roll’owego życia. Są pieniądze, nie ma zabawy.

Gwiazdy ekranu z kolei teraz najczęściej odpoczywają. Modne kreacje wdziewają bardzo rzadko, potem wracają do bawełnianych koszulek i sandałów, najchętniej w maskujących kolorach i w poszukiwaniu spokoju zaszywają się w głuszy.

Niewykluczone, że spacerując teraz po mazurskich lasach spotkacie Małgorzatę Kożuchowską albo Agatę Kuleszę, bo one te tereny na odpoczynek sobie upodobały. Mateusza Damięckiego w Polsce nie spotkacie na pewno, bo właśnie terenowym samochodem przedziera się przez Syberię. Tomasza Karolaka również, bo ten zaszył się wysoko w Himalajach. Skandali towarzyskich aktualnie brak.

Z kolei gwiazdy światowego showbiznesu kończą z wakacjami w luksusowych hotelach tak sławnych kurortów jak Cannes czy Saint-Tropez. Uciekają od tłumów do swoich prywatnych rezydencji w zacisznych i mało znanych miejscowościach Francuskiej Riviery. Posłuchaj relacji korespondenta RMF FM w Paryżu Marka Gładysza:

Nasza reporterka Katarzyna Sobiechowska-Szuchta przyjrzała się najbardziej zapracowanym w wakacje polskim gwiazdom. Posłuchaj relacji: