Półtoraroczny chłopiec trafił do tarnowskiego szpitala z siniakami na całym ciele. Dziecko ma także liczne zadrapania. Policja zatrzymała już jego 25-letniego ojca, który zdaniem matki znęcał się na rodziną.

Wygląda na to, że kiedy dziecko płakało, matka po prostu wzięła je do łóżka chcąc je uspokoić. Wtedy ojciec zdenerwował się, zepchnął to dziecko z łóżka. No i na pewno w ten sposób powstały obrażenia - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM inspektor Dariusz Nowak z małopolskiej policji.

Wyrodnemu ojcu grozi 5 lat więzienia.

Pobiły 13-latkę i groziły jej śmiercią

W połowie lipca informowaliśmy o brutalnym pobiciu 13-latki w Katowicach. Dziewczyna została napadnięta przez trzy nastolatki, które biły ją rękami, kopały po całym ciele i groziły śmiercią.

Trzy nastoletnie dziewczyny napadły na wracającą ze szkoły dziewczynkę na ulicy Sportowej. Były wyjątkowo agresywne: przewróciły dziewczynkę na ziemię, po czym zaczęły ją kopać po całym ciele i okładać pięściami. Groziły, że nigdy nie wróci do domu, ponieważ ją zabiją. Napastniczki ukradły też 13-latce telefon komórkowy, biżuterię i ubranie.