Pani Bolesława, która w wieku 82 lat skacze ze spadochronem, 78-latka, która decyduje się na zwariowaną przejażdżkę na górskiej kolejce - to są panie, które nie są tradycyjnymi seniorkami. Z okazji Dnia Babci przybliżamy ich niezwykłe historie.

Pani Bolesława z politowaniem patrzy na swoje rówieśniczki, które spędzają czas siedząc w fotelu. 82-latka zamiast tego woli skakać ze spadochronem. Uważa, że jest w idealnym wieku do spełniania swoich marzeń, a z okazji urodzin oddała drugi w swoim życiu skok. Gdy się jest pozytywnie nastawionym do życia, to nie ma żadnych przeszkód, żeby skakać - mówi pani Bolesława Jońca. Życzę każdemu, żeby raz w życiu skoczył, a zwłaszcza paniom w moim wieku - dodaje.

Natomiast 78-letnia Holenderka zdecydowała, że po raz pierwszy w życiu przejedzie się górską kolejką. Nagranie z jej zjazdu pojawiło się w internecie i stało się hitem.

Na krótkim filmiku widać, jak zachwycona kobieta w czasie jazdy kurczowo trzyma się uchwytu i krzyczy z radości. Po zakończonej przejażdżce pyta tylko: "czy moje włosy wyglądają w porządku?".

Z okazji Dnia Babci przypominamy również wywiad z "najsłynniejszą babcią w polskich klubach" - Dj Wiką, czyli Wirginią Szmyt

(abs)/x-news