Donald Trump, kontrowersyjny multimiliarder, który ubiega się o nominację w zbliżających się wyborach prezydenckich w USA, znów podpadł mediom. Tym razem w dość niemiły sposób odniósł się do... urody supermodelki Heidi Klum. Trump zasugerował, że uroda 42-latki nie jest już tak zachwycająca, jak wcześniej. Na reakcję modelki nie trzeba było jednak długo czekać.

Urodę modelki Trump skomentował w czasie rozmowy z dziennikarką "The New York Times". Wspomniał wtedy, że czasem w swoich wypowiedziach "posuwa się nieco za daleko". W pewnym momencie dodał: "Heidi Klum. Niestety, nie jest już "dziesiątką" - w ten sposób zasugerował, że uroda modelki przeminęła.

Reakcja Klum była błyskawiczna. Supermodelka odpowiedziała Trumpowi na Twitterze. Zamieściła tam filmik, w którym występuje w kusej koszulce i bieliźnie podczas sesji zdjęciowej. Na piersi ma kartkę z numerem 10. Sekundę później pojawia się postać z przyczepioną do twarzy podobizną Trumpa, która zrywa tę kartę. Pod spodem jest jednak napis "9.99".

Na końcu modelka wzrusza ramionami i uśmiecha się. Post został opatrzony m.in. hashtagiem z tekstem "Trump przemówił" i "Piękno jest w oczach patrzącego".

(abs)