Otyły Brytyjczyk skarży się w mediach. 43-letni Les Price zmuszony był wykupić dodatkowe miejsce w samolocie. To nie jest jednak powód jego oburzenia.

Les Price waży prawie 200 kilogramów i postanowił wybrać się w podróż samolotem. Po wejściu na pokład maszyny został poinformowany, że musi zapłacić za dodatkowy bilet.

Brytyjczyk dostosował się do wymogów przewoźnika, ale mimo tego nie mógł bez kłopotów polecieć do Irlandii. Otrzymał, bowiem miejsca po obu stronach nieznajomego pasażera. Stewardesy nie mogły zrozumieć, w czym tkwi problem.

Jak skarży się mediom Les Price, powrót do Wielkiej Brytanii wyglądał jeszcze bardziej groteskowo. Przydzielono mu, bowiem dwa fotele, w dwóch różnych rzędach. Ponownie, załoga samolotu miała problemy ze zrozumieniem sytuacji.

Les Price uległ przed kilkoma laty wypadkowi. Od tego czasu przybiera na wadze. Linie lotnicze, które w doniesieniach pozostają anonimowe, wymagają od pasażera zakupienia dodatkowego biletu, jeśli jego waga przekracza 130 kilogramów. Jednak nawet po spełnieniu regulaminowych wymogów, pasażerowie z nadwagą nie mogą podróżować bezstresowo.