Aktorka Rachel McAdams zaszokowała zdjęciem dla "Girls Girls Girls magazine". Z żakietem Versace na ramionach i diamentowej kolii wokół szyi, do piersi ma przyczepione laktatory. "Karmienie piersią jest najnaturalniejszą rzeczą na świecie, tak jak oddychanie. Nie rozumiem, dlaczego zdjęcie miałoby budzić wstręt czy obrzydzenie" – powiedziała Claire Rothstein, autorka zdjęcia.

40-letnia Rachel McAdams, znana z takich filmów jak "Wredne dziewczyny", "Stan gry", "I że cię nie opuszczę" wzbudziła zainteresowanie w mediach społecznościowych. Chodzi o jej zdjęcie, jakie pojawiło się w "Girls Girls Girls magazine".

Na nim Rachel McAdams ma na sobie czarny biustonosz, żakiet od Versace zarzucony na ramiona, wokół szyi diamentową kolię, a do piersi doczepione laktatory.

Wcześniej aktorka była bardzo oszczędna w wypowiedziach na temat swojej najnowszej roli życiowej - bycia matką. Jej syn ma 7 miesięcy.

Po opublikowaniu zdjęcie szybko rozprzestrzeniło się w internecie i nie wszystkim przypadło do gustu.

"Rachel McAdams między zdjęciami odciągała pokarm, ponieważ wciąż karmi piersią. Wspólnie podjęłyśmy decyzję o publikacji fotografii. Karmienie piersią jest najnaturalniejszą rzeczą na świecie, tak jak oddychanie. Nie rozumiem, dlaczego zdjęcie to miałoby być nieprzyjemne" - napisała fotograf Claire Rothstein. 

Opracowanie: