"Jack Ryan: Teoria Chaosu" od piątku w kinach! Dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń, kochających szpiegowskie kino, z wypiekami na twarzy śledzących misje agentów - mieliśmy fantastyczne niespodzianki: bilety do kina oraz gadżety od dystrybutora filmu m.in. etui z klawiatura na tablet, długopis z kamerą. I nie tylko... Wszystkie już rozdaliśmy. Dziękujemy za udział w zabawie!

Jack Ryan to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów, z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone. Będzie się starał temu zapobiec.

W postać Jacka Ryana wcielił się młody amerykański aktor Chris Pine. Dla mnie Jack to była pierwsza tego typu przygoda, pierwszy występ w superlidze - przyznał w rozmowie z naszym londyńskim korespondentem. Jack Ryan to bardzo ludzki bohater - podkreśla.

Ważne, byśmy mieli ten moment refleksji - przecież ten facet jest zwykłym człowiekiem, ma rodzinę, żonę, dziewczynę. Na pewno ma rodziców. Warto się zastanowić, co czuje człowiek, który zabija.

Oprócz niego na ekranie zobaczymy Kennetha Branagha, który jest równocześnie reżyserem filmu, oraz piękną Keirę Knightley. Co aktorzy mówią o swojej przygodzie z filmem - możecie przeczytać na naszych stronach.

[Wywiad z Keirą Knightley: Zawsze marzyłam o roli w thrillerze; Rozmowa z reżyserem filmu "Jack Ryan. Teoria chaosu". Potrzebowaliśmy wiarygodnego przeciwnika, a Rosja nim jest]

Rozdaliśmy niezwykłe gadżety z filmu "Jack Ryan. Teoria chaosu"

Dla wszystkich, którzy chcieli poczuć się jak agenci, mieliśmy zabawę i fantastyczne nagrody od dystrybutora filmu "Jack Ryan. Teoria chaosu" - firmy United International Pictures. Mieliśmy także książki Toma Clancy'ego - "Zęby tygrysa" i "Stan zagrożenia" - od wydawnictwa Foksal. By je zdobyć, wystarczyło śledzić naszą stronę. Wyniki zabawy znajdziecie poniżej.

ROZDALIŚMY KSIĄŻKI OD WYDAWNICTWA FOKSAL

Na zakończenie dzisiejszej zabawy mieliśmy dla Was cztery książki od wydawnictwa Foksal! Do pani Ewy i pana Michała trafią "Zęby tygrysa", a do pani Pauliny i pana Władysława - "Stan zagrożenia". Autorem obu powieści jest Tom Clancy.

By zdobyć jedną z książek, wystarczyło napisać do nas maila. Zabawa zamknięta, dziękujemy za wszystkie odpowiedzi!

ROZDALIŚMY PRZENOŚNĄ ŁADOWARKĘ DO IPHONA 5

Dla tych, którzy lubią być zawsze pod telefonem, ale boją się, że bateria padnie w najmniej odpowiednim momencie, mieliśmy przenośną ładowarkę do iPhona5.

Aby otrzymać Portable Phone Charger, trzeba było napisać, który z aktorów filmu "Jack Ryan. Teoria chaosu" w rozmowie z Bogdanem Frymorgenem powiedział:

"Studiowałem kiedyś w Anglii. Mieszkałem w Londynie, gdy Ameryka stała się celem ataków z 11 września. Nie znam osobiście nikogo, kto zaciągnął się do armii po zamachach, ale wiem, że tacy ludzie byli. Nikogo w życiu nie zabiłem, ale jestem z krwi i kości. Jeśli trzeba, potrafię uderzyć. Jestem też świadom swojego ciała, ale na pewno nie odebrałbym nikomu życia".

Poprawnych odpowiedzi udzieliły cztery osoby: pani Kinga, pani Michalina, pan Antoni i pani Jolanta. Poprawna odpowiedź to Chris Pine.

ROZDALIŚMY DŁUGOPISY Z WMONTOWANĄ KAMERKĄ

Aby zdobyć długopis z wmontowaną kamerką wystarczyło napisać którego z bohaterów filmu "Jack Ryan. Twórca chaosu" opisują następujące słowa:

"Niewiele mówi, jest spokojny. Nie zajmuje się wieloma rzeczami naraz. Koncertuje się na jednej, ale to specyficzne zadanie może być brzemienne w skutkach. On nie jest psychopatą, jest bardzo niebezpiecznym strategiem".

Poprawnych odpowiedzi udzieliło pięć osób: pan Łukasz, pan Bartłomiej, pan Krystian, pani Joanna, pan Grzegorz. A pytaliśmy o Wiktora Czerewina.

ROZDALIŚMY TRAVEL ADAPTER

Kolejna odsłona konkursu z Jackiem Ryanem w roli głównej zakończona. Rozdaliśmy 10 urządzeń przydatnych w podróży! Travel Adaptor z wejściem USB - pasuje do gniazdek w ponad 150 krajach! Aby ją dostać wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytanie: kto to powiedział?

"W związku Kathy i Jaka na ekranie najbardziej intrygowało mnie to, co się dzieje, gdy pojawia się jakaś tajemnica. Coś o czym nie można rozmawiać, co potencjalnie może ludzi rozdzielić, nawet jeśli się kochają".

Travel Adaptor otrzymują od nas i od dystrybutora filmu firmy United International Pictures następujące osoby: pani Agnieszka, pan Łukasz, pan Michał, pani Iwona, pan Hubert, pani Agnieszka, pan Michał, pani Agnieszka, pan Paweł, pani Agnieszka. Każdą z tych osób powiadomimy mailem o wygranej.

ROZDALIŚMY JUŻ ETUI NA TABLET

Aby dostać etui na iPada wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytanie, kto jest autorem poniższych słów: "To przerażające obserwować na ekranie młodziaka, który - by stać się mężczyzną - musi walczyć i iść na wojnę".

Na poprawne rozwiązania zagadki nie trzeba było długo czekać. Keybord Case for Mobile Digital Device - wędrują do pani Agnieszki, pana Pawła i pana Zbyszka. Zwycięzców poinformujemy mailowo. A prawidłowa odpowiedź brzmi: Chris Pine.