Olsztyn - to w tym mieście pojawimy się w najbliższy piątek w ramach wielkiej radiowo-telewizyjnej akcji Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info! Filmowe zgłoszenie Olsztyna przesłał Krzysiek. "Przyjedźcie i sprawdźcie, jak wygląda Olsztyn za dnia. Nocne krajobrazy w załączonym filmie!" - napisał. Skoro tak… przyjedziemy i sprawdzimy!:-)

Przepiękna stolica Warmii, mylonej często z Mazurami. To właśnie obroną olsztyńskiego zamku dowodził Mikołaj Kopernik. Olsztyn to piękna starówka, ale i przyroda. W granicach miasta jest kilkanaście jezior. Olsztyn pięknieje - niedługo zostanie otwarta całoroczna plaża nad jeziorem Krzywym (Ukiel), park centralny, w którym będzie model Układu Słonecznego. Przyjedźcie i sprawdźcie, jak wygląda Olsztyn za dnia. Nocne krajobrazy w załączonym filmie! Utwór wykorzystany - Czerwony Tulipan - "Olsztyn kocham" - napisał Krzysiek w zgłoszeniu. A to film, który przesłał:

Specjalne jury, złożone z dziennikarzy RMF FM i TVP Info, zdecydowało, że w tym tygodniu nasza wakacyjna ekipa zawita właśnie do Olsztyna. Na obydwu antenach - radiowej i telewizyjnej - spróbujemy pokazać znane i nieznane oblicze miasta, opowiemy o jego atrakcjach i o tym, jak żyje się jego mieszkańcom. Olsztynianie będą zaś mogli zobaczyć z bliska pracę naszych dziennikarzy - w centrum miasta powstanie bowiem nasze wakacyjne studio satelitarne.

Studio poprowadzą dziennikarka RMF FM Małgorzata Steckiewicz i Michał Adamczyk z TVP Info. Również oni zaprosili Was w ubiegłym tygodniu do Oświęcimia. Zobaczcie filmy i zdjęcia z tej wizyty!

Zaproś nas do swojego miasta!

Olsztyn to drugie miasto, które odwiedzimy w te wakacje w ramach akcji Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info. Drugie - i z pewnością nie ostatnie. Przez całe lato czekamy na Wasze zgłoszenia! Przygotujcie krótki, maksymalnie minutowy, filmik, który stanie się wizytówką Waszego miasta. Nagranie może być wykonane w dowolnej technice: telefonem komórkowym lub kamerą. Może to być również pokaz slajdów. W filmie możecie sami opowiedzieć o atrakcjach Waszej miejscowości albo oddać głos innym mieszkańcom. Możecie oczywiście nie mówić nic - niech przemówią obrazy!

W każdy wtorek spośród wszystkich nadesłanych przez Was zgłoszeń - także tych bez filmowej wizytówki - jury złożone z dziennikarzy obu redakcji wybiera jedno, a w wybranym mieście nasza ekipa pojawia się kilka dni później - w piątek.

Dodatkowo najlepsze filmy z naszej wakacyjnej akcji zostaną nagrodzone. Autorzy trzech klipów, które nasze jury uzna za najciekawsze, spędzą wraz z osobą towarzyszącą weekend w BUKOVINA Hotel Terma Spa w Bukowinie Tatrzańskiej!

Zapoznajcie się z REGULAMINEM KONKURSU!

Przeczytajcie o szczegółach naszej wakacyjnej akcji!