Pod Czantorią Wielką i Równicą zjawi się w sobotę nasz reporter i żółto-niebieski wóz satelitarny. Ustroń w Beskidzie Śląskim będzie tym razem Twoim Miastem w Faktach RMF FM! Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF 24. Będziemy z Wami punktualnie w sobotę od godz. 9. Zapraszamy!

Ustroń to uzdrowisko i znany ośrodek wczasowy leżący na Śląsku Cieszyńskim, nad Wisłą w Beskidzie Śląskim. Nazwa pochodzi od miejsca zacisznego, ustronnego i właśnie te walory odkryjemy w ramach Twojego Miasta w Faktach RMF FM.

Na pewno opowiemy lokalne legendy - o kuźni i złotej podkowie oraz rycerzach ukrytych w głębi Czantorii. Pójdziemy też Ścieżką Rycerską. Odwiedzimy Leśny Park Niespodzianek, urządzimy sobie przejażdżkę zabytkowymi motocyklami i przyjrzymy się jednemu z największych murali w Polsce. Popołudnie pozostawimy na górską wędrówkę jednym ze szlaków czy jazdę na nartach.

O wszystkich tych atrakcjach usłyszycie w Faktach RMF FM już w sobotę. Słuchajcie od godziny 9. Zapraszamy.

Pokaż Fakty z Twojego Miasta - tu byliśmy! na większej mapie

Czekamy na zgłoszenia!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!