Tuchola w Kujawsko-Pomorskiem będzie tym razem bohaterem cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM". Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF24.pl. Dlatego już w sobotę pojawi się tam żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM, a nasz reporter opowie o atrakcjach i zabytkach tego miejsca.

Tuchola zwana stolicą Borów Tucholskich będzie tym razem bohaterem naszego cotygodniowego cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM". Otrzymaliśmy od Was bardzo wiele zaproszeń. Do wizyty w Tucholi zachęcał między innymi pan Wiesław. Ładnie odnowione stare miasto, położone nad jeziorem wśród lasów, przyjazne turystom i nie tylko - to zalety, jakie wymieniał w zgłoszeniu na RMF24.pl.

Na pewno warto zajrzeć tutaj od Muzeum Borów Tucholskich, zobaczyć ustawioną na rynku fontannę łabędzi i wybrać się na spacer po zabytkowym starym mieście. "Twoje Miasto w Faktach RMF FM" tworzycie także Wy. Jeśli więc są w Tucholi miejsca, które - Waszym zdaniem - koniecznie musimy odwiedzić, albo ludzie, których musimy poznać, dajcie nam o tym znać w komentarzach poniżej.

Wy decydujecie - my jedziemy!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!

Pokaż Fakty z Twojego Miasta - tu byliśmy! na większej mapie