​Polscy siatkarze pokonali w Orlen Arena w Płocku Argentynę 4:0 (25:22, 25:18, 25:18, 25:19) w meczu towarzyskim. Trenerzy przed meczem ustalili, że bez względu na wynik, zagrają cztery sety i wszystkie na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze.

W przerwie między turniejami siatkarskiej Ligi Narodów Polacy zagrali towarzysko z Argentyną. Przed meczem trenerzy umówili się, że drużyny, bez względu na wynik rozegrają co najmniej cztery sety.

We wszystkich setach polska reprezentacja prezentowała się znacznie lepiej niż rywale. Szybko wychodziła na prowadzenie i wygrywała kolejne części spotkania.

Ostatecznie pokonała Argentynę 4:0, przy dopingu świetnie bawiącej się na trybunach publiczności.

Polska - Argentyna 4:0 (25:20, 25:20, 25:18, 25:19)

Polska: Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Bartosz Bednorz, Grzegorz Łomacz, Sebastian Adamczyk, Jakub Kochanowski, Paweł Zatorski (libero), Tomasz Fornal, Karol Urbanowicz, Kamil Szymura (libero), Artur Szalpuk, Dawid Dulski, Jan Firlej, Norbert Huber.

Argentyna: Matias Sanchez, Jan Martinez, Joaquin, Gallego, Luciano Palonsky, Augustin Loser, Santiago Danani (libero), Mauro Zelayeta (libero), Manuel Armoa, Bruno Lima, Pablo Koukartsev, Luciano Vincentin, Martin Ramos, Nicolas Zerba, Matias Giraudo.