Dla wszystkich fanów dwóch kółek, zwłaszcza tych czynnie uprawiających sport mamy niespodziankę! Bidony i kalendarze z podpisem jednego z najlepszych polskich kolarzy, zwycięzcy Tour de Pologne Rafała Majki. Jak je zdobyć?

Rusza Giro d’Italia. To jeden z najtrudniejszych wyścigów sezonu

Kolarze już po raz 99. pojadą w Giro d’Italia. Tym razem wyścig rozpocznie się w holenderskim Apeldoorn. Dopiero po trzech dniach rywalizacji peleton przeniesie się do Włoch. Wśród faworytów tegorocznego wyścigu jest nasz Rafał Majka. Mamy dla was gadżety od naszego mistrza. Jak je zdobyć?... czytaj więcej

W piątek 6 maja krótką jazdą indywidualną na czas w Apeldoorn wystartuje 99. edycja Giro d'Italia. Koniec nastąpi z górą trzy tygodnie później. Liczy dwadzieścia jeden etapów o łącznym dystansie 3883 km. W wyścigu wystartuje Rafał Majka. Trzymamy kciuki. A dla wszystkich jego fanów mamy nie lada gratkę - bidony z podpisem naszego mistrza oraz kalendarze.

Aby je zdobyć, trzeba krótko napisać za co cenisz Rafała Majkę. Na Wasze wpisy czekamy do 6 maja do godz. 12.

Śledźcie nasza stronę, bo na tym nie koniec niespodzianek. Będziecie mogli zdobyć jeszcze kask filmy Specialized. Oczywiście z podpisem Rafała Majki.

(MKam)