Wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani przyznał, że klub zamierza wypożyczyć w styczniu napastnika, który mógłby zastąpić w składzie Antonio Cassano. Napastnik reprezentacji przeszedł operację serca i nie będzie mógł grać do końca sezonu.

We włoskich mediach pojawiają się różne nazwiska piłkarzy, którzy mieliby przyjść do Milanu w miejsce Cassano. Pierwsze miejsce na liście kandydatów zajmuje napastnik Catanii Maxi Lopez. Ale ostatnio pojawiły się także sensacyjne doniesienia o zainteresowaniu władz klubu z Mediolanu Alessandro del Piero.

Wiekowy gracz Juventusu odchodzi po tym sezonie z turyńskiego klubu. Del Piero? Nawet nie żartujmy - odpowiedział jednak na tego typu plotki Galliani.

Jeśli chodzi o Lopeza, to jest on wystarczająco dobrym graczem, by występować w Milanie, ale jest wielu napastników, którzy pasowaliby do naszego zespołu. Czytałem historie o Lopezie, ale są dla nas obecnie dostępne różne opcje. Poczekajmy i przyjrzyjmy się na razie sytuacji Cassano, a jeśli rzeczywiście kogoś sprowadzimy, to trafi on do nas najprawdopodobniej na zasadzie wypożyczenia z klauzulą wykupu po zakończeniu sezonu - powiedział Galliani.