W rozegranym we Włocławku Meczu Gwiazd ekstraklasy koszykówki zespół Północy pokonał Południe 97:84 (28:26, 19:19, 31:15, 19:24). Najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został Amerykanin Chudney Gray.

Mecz toczył się w szybkim tempie, a zawodnicy obydwu drużyn przykładali zdecydowanie większą uwagę do ataku niż obrony. Znacznie lepsi w tym elemencie byli koszykarze Północy, którzy przewagę zdobyli już na samym początku spotkania. O ich wysokim zwycięstwie zdecydowała trzecia kwarta, którą wygrali 31:15.

Konkurs rzutów za trzy punkty, którego finał rozegrano między trzecią i czwartą kwartą meczu, wygrał Andrzej Pluta. Pluta trafił 11 z 15 rzutów i pokonał Amerykanina Dennisa Stantona (8/15).

Zwycięzcą efektownego konkursu wsadów piłki do kosza został Litwin Aivaras Kiausas, który w finale pokonał ubiegłorocznego triumfatora Michała Krajewskiego. O zwycięstwie Kiausasa zadecydowała pierwsza próba finału, w której Litwin wsadził piłkę do kosza po uprzednim przełożeniu jej między nogami.