Załoga Dynamic World Rally Team korzystając z systemu SupeRally wystartuje w drugim dniu Rajdu Koszyc. Po przejechaniu pierwszego odcinka drugiej pętli Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak wycofali się z dalszej jazdy ze względu na brak wspomagania kierownicy w ich Skodzie Fabii S2000.

W rajdzie prowadzi Jozef Beres przed Bryanem Bouffierem (+2.9) i Kajetanem Kajetanowiczem (+7.6)

Tylko jeden odcinek specjalny przejechaliśmy sprawnym samochodem. Niestety, na drugim odcinku specjalnym auto uległo defektowi. Współpracy odmówiło wspomaganie kierownicy. Na strefie serwisowej nie udało się usunąć usterki, więc podjęliśmy decyzję, że dalsza jazda niesprawnym samochodem w naszym przypadku, gdy nie walczymy o punkty nie ma sensu. Mam nadzieję, że mechanicy usuną defekt i jutro wystartujemy sprawnym samochodem. Zależy nam na tym, aby móc przejechać jak najwięcej kilometrów przed zbliżającym się Rajdem Francji - powiedział w strefie serwisowej Michał Kościuszko.

Zawodnicy w drugim dniu rajdu będą mieli do przejechania 6 odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 80 kilometrów oesowych. Meta rajdu planowana jest na godzinę 16.15 dla pierwszej załogi.