Napastnik Paris Saint-Germain Zlatan Ibrahimović wypowiedział się na temat swojego byłego klubowego kolegi Mario Balotellego, który po szarpaninie z trenerem znów stał się obiektem zainteresowania mediów z całego świata. - On zawsze jest uśmiechnięty - powiedział Szwed. "Jeśli spędzicie z Mario trochę czasu, od razu go polubicie" - przekonywał.

Obaj słynni piłkarze grali razem w Interze Mediolan. "Ibra" przyznał, że jego kolega grający w reprezentacji Włoch nie jest osobą, z którą łatwo się współpracuje. Nie zdobył się jednak na jakąkolwiek krytykę "Super Maria". Może nie jest łatwo go trenować, ale każdy ze szkoleniowców, który miał z nim do czynienia powie wam, że Balotelli jest zawsze uśmiechnięty - stwierdził. Podkreślił też, że Balotelli to, przy wszystkich swoich ekstrawagancjach, piłkarz wybitny i niezwykle wartościowy. To wyjątkowy gracz i wielki talent. Jeśli prezentuje się na miarę swoich możliwości, może być groźny dla każdego rywala - podsumował  były snajper AC Milan. 

Na czwartkowym treningu Manchesteru City Mario Balotelli wdał się w bójkę z trenerem Roberto Mancinim. Szarpiących się mężczyzn musieli rozdzielić inni zawodnicy. Media spekulują, że niepokorny "Super Mario", który swoim zachowaniem sprawia coraz większe kłopoty drużynie może niedługo odejść z zespołu City.