​27-letni Thaddeus Wilk Farrow, syn aktorki Mii Farrow nie żyje. W środę trafił do szpitala z raną postrzałową, jednak lekarze nie byli w stanie go uratować. Śledztwo wykazało, że mężczyzna prawdopodobnie sam się zastrzelił.

Farrow został znaleziony w środę w swoim samochodzie. Miał ranę postrzałową korpusu i jego stan był poważny. Został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Według policji w sprawie nie ma śladów "aspektu kryminalnego". 

Jesteśmy załamani utratą Thaddeusa, naszego syna i brata - napisała Mia Farrow na Twitterze. Był wspaniałą i odważną osoba, która przeżyła tak wiele w swoim krótkim życiu. Brakuje nam go - dodała.

Thaddeus był sparaliżowany od pasa w dół, a dodatkowo jako dziecko przeżył polio. W 1994 aktorka Mia Farrow wyciągnęła go z sierocińca w indyjskiej Kalkucie i adoptowała go. W 2013 roku "Vanity Fair" napisało, że Thaddeus jest mechanikiem samochodowym i uczy się, by zostać policjantem.  

Mia Farrow to aktorka znana m.in. z filmu Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary". Przez lata była też partnerką i muzą reżysera Woody’ego Allena. Farrow ma 11 żyjących dzieci - czwórkę biologicznych i siódemkę adoptowanych. Thaddeus był trzecim dzieckiem Farrow, które zmarło.

USA Today

(az)