Ariana Grande ogłosiła, że w Polsce wystąpi dwukrotnie, co jest związane z dużym zainteresowaniem fanów. W ciągu dwóch dni wykupili bilety na czerwcowy koncert artystki. Grande w ramach trasy The Dangerous Woman Tour wystąpi w Łodzi 31 maja i 1 czerwca 2017 roku. Bilety dostępne od 4 listopada!

W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 - z albumem “Yours Truly" i kolejnym, wydanym w 2014 roku “My Everything".

Pokryty platyną album "My Everything" zdobył nominację do nagrody GRAMMY w kategorii "Best Pop Vocal Album", a pochodzący z niego utwór “Problem" pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach.

Po wydaniu singla "Problem", Ariana stała się “najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tys. egzemplarzy w pierwszym tygodniu". Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii. 

W 2016 roku Ariana zaprezentowała album “Dangerous Woman", promowany przez singiel o tym samym tytule. Piosenka zdobyła pierwsze miejsce na obu listach iTunes - Overall Top Songs Chart i Top Pop Songs Chart - zaledwie w kilka minut po premierze.

Ariana Grande jest dziś jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

Artystka wystąpi dwukrotnie w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na pierwszy koncert, który odbędzie się 31 maja 2017 roku, możecie kupić od piątku 4 listopada na stronie LiveNation.pl

(łł)