Ma 25 lat, złoty pierścionek z siedmioma diamentami do sprzedania i właśnie stała się bohaterką sieci. Modelka Agata Cieplucha wystawiła na internetowej aukcji… pierścionek zaręczynowy od - jak twierdzi - Krzysztofa Oliwy. Drugi Polak w najlepszej hokejowej lidze świata: NHL, zdobywca Pucharu Stanleya miał oświadczyć się jej podczas imprezy urodzinowej: "dołączam owe zdjęcie" - zaznacza 25-latka.

O ofercie, o której stało się już głośno, modelka informowała początkowo we wpisie na swoim publicznym profilu na Facebooku. Po jakimś czasie post usunęła, ale... w sieci nic nie ginie: internauci zdążyli zrobić screeny.

UWAGA HIT!!!!! DO SPRZEDANIA PIERSCIONEK ZARECZYNOWY OD GWIAZDY HOCKEYA, ZDOBYWCY PUCHARU STANLEYA- KRZYSZTOFA OLIWY - napisała Cieplucha na Facebooku (zachowujemy oryginalną pisownię).

Jak wyjaśniła, zdecydowała się pozbyć pierścionka, ponieważ obecnie jest zaręczona z innym mężczyzną (jak wynika z informacji, które opublikowała na Facebooku, słodkie narzeczeństwo trwa od grudnia 2013 roku).

Już nie wypada mi nosić pierścionka po byłym... - stwierdziła modelka.

opisie oferty na Allegro zaznaczyła natomiast (ponownie zachowujemy oryginalną pisownię):

Cytat

UWAGA UWAGA HIT!!!!! FANI HOCKEYU na lodzie!!!!!! Wystawiam na licytację pierscionek zaręczynowy od gwazdy NHL- zdobywcy pucharu STANLEYA - KRZYSZTOFA OLIWY. ŚLICZNY, kobiecy pierscionek z 7 diamentami wraz z certyfikatem autentyczności (...). Zaręczyny odbyły się na imprezie urodzinowej i dlatego dołączam owe zdjęcie. Polecam serdecznie, pierścionek na prawdę prezentuje się slicznie.

Aukcja trwa: licytować można do najbliższej środy.

W sobotę po północy cena pierścionka wynosiła 2 275 złotych.

(e)