Od świąt Bożego Narodzenia dzieli nas tydzień i kilkanaście godzin, dlatego - tym bardziej - szukajmy tego, co nas łączy. A dziś połączył nas finał akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski". W sobotę byliśmy na Małym Rynku w Krakowie!

"Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" - dziś finał naszej akcji na Małym Rynku w Krakowie. W stolicy Małopolski rozdaliśmy setki świątecznych drzewek a na scenie pojawili się Dominik Dudek, zespół Feel i Lanberry.

Tegoroczna akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" rozpoczęła się w niedzielę, 10 grudnia, w małopolskim ZatorzeW poniedziałek odwiedziliśmy Bytom i Opolewe wtorek zawitaliśmy do Legnicy i Lesznaw środę byliśmy w Inowrocławiuw czwartek dotarliśmy do Olsztyna i Elbląga, a w piątek zameldowaliśmy w Gdyni.

Nasi słuchacze, którzy odwiedzili choinkowe miasteczko, otrzymali pachnącą lasem choinkę, a także mogli spróbować zupy rybnej.

Jak było w 2022 roku?

W 2022 roku trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju wiodła przez kilkanaście miast. Piotr Kupicha uświetnił naszą akcję w Bytomiu, a Cleo i Viki Gabor w Krakowie.

W choinkowej inicjatywie wzięły udział muzyczne gwiazdy - Sara James, Blanka, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł. Odwiedziliśmy 14 miast - Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Radom, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz, Inowrocław, Bytom i Kraków.

Więcej informacji o ubiegłorocznej akcji przeczytacie TUTAJ.