Już wiemy, które gadżety wygrały kolejną odsłonę naszego konkursu na najciekawszą pamiątkę z wakacji. Przypominamy, że Wielki Finał tej zabawy jest już coraz bliżej!

Od piątkowego popołudnia do niedzielnego południa mogliście głosować na najlepszą pamiątkę z wakacji w kraju i za granicą.

W kategorii: "Pamiątka z Polski" wygrało koło ratunkowe ze Szczecina. Dostało aż 46.64 procent Waszych głosów.

Zobacz pełne wyniki:

Zobacz pełne wyniki:

W kategorii: "Pamiątka z zagranicy" zwyciężyła laleczka z Peru. Swój głos oddało na nią 33.43 procent z Was.

Zabawa potrwa do końca wakacji!

To nie jest koniec naszej zabawy. Przed nami jeszcze jeden etap konkursu, a potem Wielki Finał. Przez cały czas czekamy na zdjęcia pamiątek, które przywozicie z wakacji! Co tydzień specjalne jury wybiera 10 najciekawszych pamiątek z wakacji w Polsce i 10 najciekawszych pamiątek z wakacji za granicą.

Następnie w każdy piątek o godzinie 17 otwieramy dwie sondy, w których Wasze pamiątki rywalizują o miano tej najciekawszej! Każde głosowanie zamyka się w niedzielę w południe, a zwycięzcy poszczególnych etapów kwalifikują się do Wielkiego Finału. Rozpocznie się on 25 sierpnia.

Zwycięzcy Wielkiego Finału pojadą w nagrodę na atrakcyjne wczasy. Każdy z nich będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą! Z kolei zwycięzców etapów tygodniowych nagrodzimy wielką paczką radiowych gadżetów.