Wiemy, jakie pamiątki wygrały w tym tygodniu w konkursie na najciekawszą pamiątkę z wakacji! Spośród propozycji, które zgłosiliście do konkursu, specjalne jury wybrało 10 najciekawszych z Polski i 10 z zagranicy. Wy wskazaliście numer 1 w każdej kategorii!

W południe zakończyło się głosowanie w sondzie na najlepszą pamiątkę z wakacji w kategoriach Polska i Zagranica.

W kategorii "Pamiątka z wakacji w Polsce" zwyciężyła Barbara z Chojnic, która przesłała nam zdjęcie "swornych gaci" z pomorskiej miejscowości Swornegacie. Na tę pamiątkę zagłosowało  35,84 proc. z Was!

Zobacz pełne wyniki:

W kategorii "Pamiątka z wakacji za granicą" zwyciężyła natomiast Irena z Rybnika, która przesłała nam zdjęcie bębenka z Tunezji. Na tę pamiątkę zagłosowało aż 69 proc. z Was.

Zobacz pełne wyniki:

Zabawa potrwa do końca wakacji!

To nie jest koniec naszej zabawy. Za nami szósty z ośmiu tygodniowych etapów naszego konkursu. Przez cały czas czekamy na zdjęcia pamiątek, które przywozicie z wakacji! Co tydzień specjalne jury wybiera 10 najciekawszych pamiątek z wakacji w Polsce i 10 najciekawszych pamiątek z wakacji za granicą. Następnie w każdy piątek o godzinie 17 otwieramy dwie sondy, w których Wasze pamiątki rywalizują o miano tej najciekawszej! Każde głosowanie zamyka się w niedzielę w południe, a zwycięzcy poszczególnych etapów kwalifikują się do Wielkiego Finału. Rozpocznie się on 25 sierpnia.

Zwycięzcy Wielkiego Finału pojadą w nagrodę na atrakcyjne wczasy. Każdy z nich będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą! Z kolei zwycięzców etapów tygodniowych nagrodzimy wielką paczką radiowych gadżetów.